سوپر فوم بلوک block super foam

 

 

لزوم کاربرد

برای سبک سازی متعلقات غیر باربر و ساخت قطعات سبک بتنی و بلوک های c.l.c بدون افت و ترک های مویی در سطح بلوک ، استفاده از ماده با ارزش سوپر فوم بلوک (block super foam) توصیه می گردد.

شرح

این ماده ترکیبات اصلاح شده ای از پایه های شیمیایی و پرو تئینه می باشد که بر اساس فرمولاسیون خاص در یک فرایند کاملا علمی با فوق روان کننده ی ملامین فرمالدئید تولیدی این شرکت ترکیب می گردد که علاوه بر افزایش کارایی و مقاومت، بلوکی نفوذ ناپذیر به وجود می آورد. این ماده با کف فراوانی که در محیط آب و سیمان تولید می کند باعث انبساط و افزایش حجم ملات سیمان گردیده و به دلیل دارا بودن خواص ویژه میتوان از آن در ساخت بلوک های C.L.C با مقاومت (اولیه و نهایی) بالا استفاده کرد.

مزيت ها

•سازگار با طبیعت و محیط زیست ، فاقد هرگونه آلاینده زیست محیطی ( برخلاف فوم های پروتئینه ، بر روی افراد مرتبط با فوم هیچگونه تاثیری ندارد).

• این فوم بر پایه ترکیبات اصلاح شده ی شیمیایی و پروتئینه بوده که به دلیل ترکیب با فوق روان کننده بتن دارای قوام ، دوام و پایداری می باشد.

• قدرت فوق العاده در تولید کف خامه ای با حباب های ریز و فشرده با دانسیته پایین و مناسب برای ساخت قطعات سبک بتنی با وزن 250 الی 1800 کیلوگرم بر متر مکعب (kg/m3)

• کاهش جمع شدگی و به حداقل رساندن جذب آب بلوک

• به دلیل استفاده از ترکیبات خاص عمل هیدراسیون سیمان را سرعت بخشیده و زمان گیرش را کاهش می دهد

• عایق بودن در مقابل گرما ، سرما ، صدا و مقاومت در برابر آتش

•اصیت چسبندگی با سیمان و گچ به طوری که انجام هرگونه نازک کاری به راحتی روی پوشش بلوک امکان پذیر است

مقدار مصرف

0/7 الی 1 کیلوگرم در 1 متر مکعب ، مقدار آب و سیمان با توجه به آزمایشات کارگاهی مشخص می شود. ضمنا نسبت ترکیب این محصول با آب ، 1 به 50 می باشد.

مشخصات فني

حالت فيزيکي: مايع

رنگ: بی رنگ

مقدار کلر: فاقد يون کلر

وزن مخصوص:  0/02 ± 1

0/01 ± 7 : ph

زمان ماندگاري: در محيط خشک و سرپوشيده به مدت يکسال

بستع بندي و شرايط نگهداري

در گالن‌هاي 21  و بشکه های 220 کیلوگرمی

نکات ايمني

اين ماده حاوي مواد سمي و خطرناک نيست ولي در صورت تماس با بدن آن را با آب بشوييد.

 

Buy SneakersPatike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers
UA-53860587-6