ژل سوپر سیلیکا Super Silica Gel N390

 

 

لزوم کاربرد

به دليل مشکلات زياد اجرايي پودر ميکروسيليس به صورت مستقيم در بتن و همچنين عدم يکنواختي و پراکندگي کامل ميکروسيليس در بتن، استفاده از ژل مطمئن که با فرمولاسيون و مواد اوليه صحيح ساخته شده باشد، توصيه مي‌گردد.

شرح

اين ماده ترکيبي از فوق‌روان کننده بتن بر پايه نفتالين فرمالدئيد اصلاح شده و ميکروسيليس و با توجه به محل بتن‌ريزي، مقداري ديرگير بتن مي‌باشد که ضمن ايجاد رواني مناسب و افزايش کارايي آن، خاصيت خميري آن را افزايش مي‌دهد و زمان گيرش سيمان را به تأخير مي‌اندازد. ژل سوپر سيليکا بهترين جايگزين سيستم فوق‌روان‌کننده + ميکروسيليس پودري است و مشکلات فني آن را به کلي برطرف مي‌کند. اين نوع ژل براي مناطق گرم، گرم و خشک و گرم و مرطوب همچنين براي جاهايي که فاصله بين محل ساخت بتن و بتن‌ريزي زياد باشد، مناسب است.

مزيت ها

•پخش يکنواخت و کامل ميکروسيليس و سيمان در بتن و رسيدن به بتني کاملاً همگن

•کاهش آلودگي محيط زيست و بالا بردن ايمني سلامت افراد

•افزايش کارايي و اسلامپ بتن و کاهش آب بتن تا حدود %25

•ايجاد تأخير در زمان گيرش بتن و امکان حمل بتن و فرصت ماله‌کشي

•بهبود خواص بتن تازه و افزايش خاصيت خميري بتن

•افزايش مقاومت فشاري و سايشي بتن

•نفوذناپذير کردن بتن و جلوگيري از ترک‌هاي سطحي

•سازگاري با انواع سيمان‌هاي پرتلند و ضد سولفات

مقدار مصرف

مقدار دقيق مصرف با توجه به نياز اساسي طرح و مصالح موجود در کارگاه مشخص مي‌شود با اين حال محدوده بين 4 تا 8 درصد وزن سيمان بهترين مقدار مصرف مي‌باشد.

طريقه مصرف

مقدار تعيين شده از ژل سوپر سيليکا را همزمان با آبي که وارد بچينگ مي‌شود به آن اضافه نماييد. به دليل اينکه واکنش‌هاي Super Silica Gel N390 در حضور آب انجام مي‌گيرد، از ريختن اين ماده بر روي مصالح خشک خودداري نماييد.

اين ژل را به بتن آماده نيز مي‌توان در محل بتن‌ريزي اضافه نمود. براي اينکار ژل را از دريچه انتهايي تراک ميکسر به بتن اضافه نماييد و اجازه دهيد 5 دقيقه تراک ميکسر با سرعت 10 دور در دقيقه بچرخد.

مشخصات فني

حالت فيزيکي: ژله‌اي

رنگ: قهوه‌اي روشن

مقدار کلر: فاقد يون کلر

وزن مخصوص: 0/02 ± 1/2

زمان ماندگاري: در بسته‌بندي اصلي و به دور از نور خورشيد تا 6 ماه.

نقطه انجماد: حدود صفر درجه در صورت يخ زدگي مي‌توان آنرا به آرامي گرم کرد تا بازيافت شود.

بسته بندي و شرايط نگهداري

در سطل‌هاي 12/5 کيلوگرمي و در صورت نياز مي‌توان بسته‌بندي را تغيير داد. Super Silica Gel N390 بايد در ظروف دربسته و به دور از شرايط يخ زدگي و تابش مستقيم نورخورشيد نگهداري شود.

نکات ايمني

Super Silica Gel N390 حاوي هيچگونه مواد خطرناک و آتش‌زا نيست ولي در صورت تماس با بدن آن را با آب بشوييد.

 

سوپر فوم پلیمری بتن super foam E.L 14000

 

 

لزوم کاربرد

برای پر کردن حفره ها ، چاه های آب و فاضلاب ، قوس تونل ها ، معادن و چاه های متروک ، محفظه لوله تاسیسات زیر زمینی، همچنین عایق کاری تاسیسات سطحی و... میتوان از ماده Filler super foam استفاده نمود.

شرح

این ماده ترکیبی اصلاح شده از پایه های شیمیایی و پروتئینی ، همچنین رزین های خاص و پلیمرهای پایدار کننده می باشد که به دلیل ترکیب کاملا علمی با فوق روان کننده بتن پایه ملامین فرمالدئید از خاصیت روانی و مقاومت (اولیه و نهایی) بالایی برخوردار است. این محصول با ایجاد کف در محیط آب و سیمان باعث افزایش حجم ملات سیمان گردیده و به دلیل نداشتن افت ، برای پر کردن حفره ها بسیار مناسب است.

مزيت ها

•سازگار با طبیعت و محیط زیست ، فاقد هرگونه آلاینده زیست محیطی ( برخلاف فوم های پروتئینه ، بر روی افراد مرتبط با فوم هیچگونه تاثیری ندارد).

• به دلیل حضور رزین کاهنده آب در ساختار این محصول علاوه بر افزایش روانی از مقاومت قابل قبولی برخوردار است.

•عدم حباب شکنی و افت پس از ترکیب با انواع سیمان ها

• به دلیل استفاده از ترکیبات خاص عمل هیدراسیون سیمان را سرعت بخشیده و زمان گیرش را کاهش می دهد.

•ثبات کیفیت در برابر تغییرات دما

•عایق بودن در مقابل گرما ، سرما ، صدا و مقاومت در برابر آتش

مقدار مصرف

0/6 الی 1 کیلوگرم در 1 متر مکعب ، مقدار آب و سیمان با توجه به آزمایشات کارگاهی مشخص می شود. ضمنا نسبت ترکیب این محصول با آب ، 1 به 50 می باشد.

مشخصات فني

حالت فيزيکي: مايع

رنگ: بی رنگ

مقدار کلر: فاقد يون کلر

وزن مخصوص:  0/02 ± 1/1

0/01 ± 7 : ph

زمان ماندگاري: در محيط خشک و سرپوشيده به مدت يکسال

بستع بندي و شرايط نگهداري

در گالن‌هاي 21  و بشکه های 220 کیلوگرمی

نکات ايمني

اين ماده حاوي مواد سمي و خطرناک نيست ولي در صورت تماس با بدن آن را با آب بشوييد.

 

Sportswear DesignNike

سوپر فوم بلوک block super foam

 

 

لزوم کاربرد

برای سبک سازی متعلقات غیر باربر و ساخت قطعات سبک بتنی و بلوک های c.l.c بدون افت و ترک های مویی در سطح بلوک ، استفاده از ماده با ارزش سوپر فوم بلوک (block super foam) توصیه می گردد.

شرح

این ماده ترکیبات اصلاح شده ای از پایه های شیمیایی و پرو تئینه می باشد که بر اساس فرمولاسیون خاص در یک فرایند کاملا علمی با فوق روان کننده ی ملامین فرمالدئید تولیدی این شرکت ترکیب می گردد که علاوه بر افزایش کارایی و مقاومت، بلوکی نفوذ ناپذیر به وجود می آورد. این ماده با کف فراوانی که در محیط آب و سیمان تولید می کند باعث انبساط و افزایش حجم ملات سیمان گردیده و به دلیل دارا بودن خواص ویژه میتوان از آن در ساخت بلوک های C.L.C با مقاومت (اولیه و نهایی) بالا استفاده کرد.

مزيت ها

•سازگار با طبیعت و محیط زیست ، فاقد هرگونه آلاینده زیست محیطی ( برخلاف فوم های پروتئینه ، بر روی افراد مرتبط با فوم هیچگونه تاثیری ندارد).

• این فوم بر پایه ترکیبات اصلاح شده ی شیمیایی و پروتئینه بوده که به دلیل ترکیب با فوق روان کننده بتن دارای قوام ، دوام و پایداری می باشد.

• قدرت فوق العاده در تولید کف خامه ای با حباب های ریز و فشرده با دانسیته پایین و مناسب برای ساخت قطعات سبک بتنی با وزن 250 الی 1800 کیلوگرم بر متر مکعب (kg/m3)

• کاهش جمع شدگی و به حداقل رساندن جذب آب بلوک

• به دلیل استفاده از ترکیبات خاص عمل هیدراسیون سیمان را سرعت بخشیده و زمان گیرش را کاهش می دهد

• عایق بودن در مقابل گرما ، سرما ، صدا و مقاومت در برابر آتش

•اصیت چسبندگی با سیمان و گچ به طوری که انجام هرگونه نازک کاری به راحتی روی پوشش بلوک امکان پذیر است

مقدار مصرف

0/7 الی 1 کیلوگرم در 1 متر مکعب ، مقدار آب و سیمان با توجه به آزمایشات کارگاهی مشخص می شود. ضمنا نسبت ترکیب این محصول با آب ، 1 به 50 می باشد.

مشخصات فني

حالت فيزيکي: مايع

رنگ: بی رنگ

مقدار کلر: فاقد يون کلر

وزن مخصوص:  0/02 ± 1

0/01 ± 7 : ph

زمان ماندگاري: در محيط خشک و سرپوشيده به مدت يکسال

بستع بندي و شرايط نگهداري

در گالن‌هاي 21  و بشکه های 220 کیلوگرمی

نکات ايمني

اين ماده حاوي مواد سمي و خطرناک نيست ولي در صورت تماس با بدن آن را با آب بشوييد.

 

Buy SneakersPatike – Nike Air Jordan, Premium, Retro Klasici, Sneakers

هوا زای بتن Admix air entrained

 

 

لزوم کاربرد

در ساخت سدها، مخازن آب، جدول‌هاي بتني، فرودگاه‌ها، پل‌ها و عموماً بتن‌هايي که در معرض سيکل‌هاي يخبندان و ذوب قرار مي‌گيرند، استفاده از اين ماده ضروري به نظر مي‌رسد.

شرح

اين ماده شبکه گسترده و قابل کنترلي از حباب‌هاي هوا در بتن ايجاد مي‌نمايد که باعث افزايش دوام بتن، کارايي بتن، ايجاد چسبندگي، جلوگيري از تفکيک دانه‌ها و افزايش شکل‌پذيري مي‌‌شود که پس از سخت شدن بتن، در آن باقي مي‌مانند.

اين حبابهاي ريز و ميکروسکوپي هوا همانند ساچمه در بين ذرات سنگدانه و سيمان عمل مي‌کنند که باعث جاگيري بهتر اجزاي بتن و يکنواختي بيشتر آنها مي‌گردد و همچنين با افزايش کارايي که ايجاد مي‌کنند باعث جاگيري بهتر بتن در قالب نيز مي‌گردد.

اين ماده همچنين در مخلوطهايي که داراي دانه‌بندي نامناسب (فقر ريزدانه) مي‌باشند، نيز کاربرد دارد و آب انداختگي بتن و جدا شدن دانه‌ها را به طور چشمگيري کاهش مي‌دهند.

مزيت ها

•کاهش نفوذپذيري آب در بتن

•تسهيل در امر جابجايي و جاي‌گيري صحيح سنگدانه‌ها

•ايجاد ميلياردها حباب ريز هوا که به يکديگر ارتباط نداشته و در مقابل نفوذ آب و سيکل‌هاي يخبندان و ذوب بسيار مقاوم است.

•کم کردن نشت خميري و کاهش ترک‌خوردگي بتن

•افزايش مقاومت بتن در مقابل سيکل‌هاي يخبندان و ذوب.

•افزايش قوام و کاهش آب انداختگي و جدا شدگي دانه‌ها.

مقدار مصرف

با توجه به مصالح موجود، نوع و مقدار سيمان مقدار هوازا متفاوت است. بهينه‌ترين مقدار مصرف بتن 0/1 تا 0/4 درصد وزن سيمان مي‌باشد که بايد دائماً کنترل گردد مقدار هوازاي زيادي وارد بتن نشود.

طريقه مصرف

مقدار محاسبه شده از هوازاي بتن را در مقداري از آب بتن بريزيد و خوب به هم بزنيد سپس به بتن درحال ساخت اضافه نماييد و اجازه دهيد عمل هم خوردن 2 تا 3 دقيقه ادامه يابد.

مشخصات فني

حالت فيزيکي: مايع

رنگ: کرم مايل به زرد

حلال: آب

وزن مخصوص: 0/02 ± 1

زمان ماندگاري: در دماي بالاي -3 درجه سانتيگراد تا 6 ماه.

بسته بندي و شرايط نگهداري

در گالن‌هاي 20 ليتري بسته‌بندي شده است.

نکات ايمني

اين ماده حاوي مواد سمي و خطرناک نيست ولي در صورت تماس با بدن آن را با آب بشوييد.

استانداردها

 مطابق با استاندارد ASTM-C260

latest Nike releaseNike Air Max 90 WMNS Summit White DC1161-100 Release Date

افزوردنی های بتن

 • فوق روان کننده دیرگیر بتن Super Plast MG2900

  Icon 09
  برای رسیدن به بتنی با کارایی مناسب و قابل استفاده و همچنین داشتن حالت خمیری بتن که ضمن حفظ دانه‌بندی، ترکیب همگن و یکنواختی از سیمان درون بتن را ایجاد نماید، استفاده از ماده با ارزش فوق روان کننده بتن Super Plast MG 2900 توصیه می‌گردد. این فوق روان کننده با پخش کردن ذرات سیمان با استفاده از نیروی دافعه الکترواستاتیکی بین ذرات علاوه بر همگن کردن بتن  ...ادامه مطلب...
 • فوق روان کننده زودگیر بتن Super Plast MF2900

  Icon 09
  عدم جداشدگی دانه‌ها در بتن و حفظ خاصیت خمیری آن و همچنین حرکت سیال و روان بتن در قالب و در بین میلگردهای با تراکم زیاد، نیاز اساسی به استفاده Super Plast MF 2900 را ملزم می‌کند. با اینکه این ماده برای بسیاری از بتن‌ها با اسلامپ معمولی کارایی خوبی دارد، در عین حال برای ساخت بتن‌های توانمند با اسلامپهای بالای 200 میلی‌متر بسیار مناسب است. حفظ یکپارچگی بین  ...ادامه مطلب...
 • فوق روان‌کننده بتن Super Plast P.C 5000

  Icon 09
  این فوق روان کننده ها از خانواده پلی کربوکسیلاتها می باشد که با فرمولاسیون جدید آماده شده و برای انواع بتن های حساس و مقاوم توصیه می گردد . این نوع فوق روان کننده ها را بهتر است در مرحله ساخت بتن به بتن اضافه گردد تا بتوان از نقش کاهندگی آنها استفاده کرده و نسبت w/c طرح را پایین نگه داشت که این امر سبب افزایش  ...ادامه مطلب...
 • فوق روان‌کننده بتن Super Plast P.C 4000

  Icon 09
   این فوق روان کننده ها از خانواده پلی کربوکسیلاتها می باشد که با قدرت روانی بالایی که دارند جهت ساخت بتن هایی با نسبت های آب به سیمان پایین و و مقاوم و پردوام کاربرد دارد . از این نوع فوق روان کننده ها می توان در انواع بتن های با مقاومت بالا استفاده کرد . نوع دیرگیر و بسیار دیرگیر این مواد نیز می توانند در هوای گرم بسیار مفید  ...ادامه مطلب...
 • فوق روان‌کننده بتن Super Plast P.C 3000

  Icon 09
  این فوق روان کننده ها از خانواده پلی کربوکسیلاتها می باشد که با فرمولاسیون جدید آماده شده و برای انواع بتن های حساس و مقاوم توصیه می گردد . این نوع فوق روان کننده ها را بهتر است در مرحله ساخت بتن به بتن اضافه گردد تا بتوان از نقش کاهندگی آنها استفاده کرده و نسبت w/c طرح را پایین نگه داشت که ...ادامه مطلب...
 • فوق روان‌کننده بتن Super Plast P.C 2000

  Icon 09
  این فوق روان کننده ها از خانواده پلی کربوکسیلاتها می باشد که با فرمولاسیون جدید و ساده سازی آنها جهت استفاده در بتن آماده قابل حمل و همچنین بتن های پای کار توصیه می گردد. همچنین می توان از این نوع فوق روان کننده ها در مرحله ساخت ادامه مطلب...
 • فوق روان‌کننده نرمال بتن   N390

  Icon 09
  فوق روان کننده بتن Super Plast N390 که بر پایه نفتالین فرمالدیید اصلاح شده می‌باشد، بسیاری از خواص بتن بدون این ماده را بهبود بخشیده و باعث افزایش کارایی، روانی مناسب و حرکت راحت بتن در قالب و در بین میلگردها می‌شود و ویبره‌خوری را به حداقل می‌رساند. این فوق‌ روان‌کننده تأثیری در زمان گیرش بتن ندارد. با این حال می‌توان با افزودن ...ادامه مطلب...
 • فوق روان‌کننده دیرگیر بتن  Super Plast NR410

  Icon 09
  Super Plast NR410 فوق روان کننده‌ای بر پایه نفتالین فرمالدیید اصلاح شده می‌باشد که علاوه بر خاصیت روان‌کنندگی بتن باعث تأخیر در زمان گیرش نیز می‌شود و همچنین برای مناطق گرم توصیه می‌شود. این فوق روان کننده با استفاده از مواد دیرگیر سازگار با آن تقویت شده است که برای جاهایی که فاصله بین بچینگ تا محل بتن‌ریزی ...ادامه مطلب...
 • ژل سوپر سیلیکا Super Silica Gel M2900

  Icon 09
  Super Silica Gel M2900 ترکیبی از فوق روان‌کننده بر پایه ملامین + میکروسیلیس و با توجه به نیاز اساسی طرح و محل بتن‌ریزی، زودگیر یا دیرگیر بتن می‌باشد که ضمن ایجاد روانی و کارایی مناسب بتن را به میزان قابل توجهی نفوذناپذیر می‌کند. این ماده بهترین جایگزین سیستم پودری است که مشکلات فنی و اجرایی   ...ادامه مطلب...
 • ژل توانمند سوپر سیلیکا Super Silica Gel P500

  Icon 09
  Super silica Gel P500 ترکیبی از فوق روان‌کننده بر پایه پلی کربوسیلات + میکروسیلیس می‌باشد که خواص بتن را به خوبی بهبود می‌دهد و خاصیت خمیری آن را بهتر می‌کند. این ماده بهترین جایگزین سیستم فوق‌روان کننده + میکروسیلیس پودری است و آب به سیمان را به پایین‌ترین حد ممکن خواهد رساند و در نتیجه بتن   ...ادامه مطلب...
 • ژل الیافی   Super Silica Gel AP200

  Icon 09
  یکی از مواردی که باعث تقویت و به نوعی مسلح کردن بتن می‌گردد و باعث ارتقای خواص ویژه می‌گردد الیاف پلی پروپیلن است. این الیاف با به وجود آوردن شبکه گسترده و بهم پیچیده‌ای در بتن باعث افزایش مقاومت سایشی خمشی و فشاری و حتی کششی بتن می‌گردد. اثر مهم این الیاف را می‌توان در افزایش چشمگیر مقاومت   ...ادامه مطلب...
 • ژل دیرگیر سوپر سیلیکا Super Silica Gel NR200

  Icon 09
  این ماده ترکیبی از فوق‌روان کننده بتن بر پایه نفتالین فرمالدئید اصلاح شده و میکروسیلیس و با توجه به محل بتن‌ریزی، مقداری دیرگیر بتن می‌باشد که ضمن ایجاد روانی مناسب و افزایش کارایی آن، خاصیت خمیری آن را افزایش می‌دهد و زمان گیرش سیمان را به تأخیر می‌اندازد. ژل سوپر سیلیکا بهترین جایگزین سیستم   ...ادامه مطلب...
 • ژل دیرگیر سوپر سیلیکا Super Silica Gel N390

  Icon 09
  این ماده ترکیبی از فوق‌روان کننده بتن بر پایه نفتالین فرمالدئید اصلاح شده و میکروسیلیس و با توجه به محل بتن‌ریزی، مقداری دیرگیر بتن می‌باشد که ضمن ایجاد روانی مناسب و افزایش کارایی آن، خاصیت خمیری آن را افزایش می‌دهد و زمان گیرش سیمان را به تأخیر می‌اندازد. ژل سوپر سیلیکا بهترین جایگزین سیستم   ...ادامه مطلب...
 • ضد یخ بتن (مایع) Admix anti freeze

  Icon 09
  این نوع ضد یخ ترکیبی از مواد آلی و معدنی است که به محض ورود به بتن عمل هیدراسیون سیمان را سرعت بخشیده (که خود عاملی برای افزایش حرارت داخلی بتن است) به طوریکه تا رسیدن به اوج ساعات سرد شبانه‌روز، عمل هیدراسیون تا حد زیادی پیش رفته است. همچنین این ضد یخ باعث کاهش نقطه انجماد آب در بتن   ...ادامه مطلب...
 • زودگیر پودری بتن (شاتکریت) Shotcrete powder

  Icon 09
  در مناطقی که بتن الزاماً باید سریعتر از حد معمول گیرش داشته باشد مانند کارهای تعمیراتی بتن، تقویت سازه‌های بتنی و به طور کلی جاهایی که خطر ریزش سقف و دیواره وجود دارد استفاده از Admix Accelerator ضروری به نظر می رسد.سازه‌های بتنی شاتکریت را می‌توان عملی بسیار مؤثر و اقتصادی برای کنترل    ...ادامه مطلب...
 • دیرگیر بتن Admix retarder

  Icon 09
  این ماده با تأخیری که در گیرش سیمان به وجود می آورد عمل هیدراسیون را نیز کندتر کرده و در نتیجه حرارت داخلی بتن ناشی از عمل هیدراسیون را نیز کاهش می‌دهد. بنابراین برای هوای گرم و همچنین بتن‌های حجیم مناسب می‌باشد. این نوع دیرگیر کننده به دلیل کند کردن عمل هیدراسیون در ساعات اولیه، تا حدودی باعث ...ادامه مطلب...
 • هوا زای بتن Admix air entrained

  این ماده شبکه گسترده و قابل کنترلی از حباب‌های هوا در بتن ایجاد می‌نماید که باعث افزایش دوام بتن، کارایی بتن، ایجاد چسبندگی، جلوگیری از تفکیک دانه‌ها و افزایش شکل‌پذیری می‌‌شود که پس از سخت شدن بتن، در آن باقی می‌مانند.این حبابهای ریز و میکروسکوپی هوا همانند ساچمه در بین ذرات سنگدانه و سیمان   ...ادامه مطلب...
 • فوم شیمیایی بتن Concrete foamB

  Icon 09
  جهت سبک‌سازی متعلقات غیر باربر و یا کف سازی و شیب‌بندی با حداکثر سرعت و حداقل وزن و هزینه استفاده از بتن بسیار سبک که با مواد کف زا ساخته شده باشد، امکان‌پذیر است. ...ادامه مطلب...
 • فوم شیمیایی بتن Concrete foamA

  Icon 09
  این ماده با کف فراوانی که در محیط آب و سیمان تولید می‌کند باعث انبساط و افزایش حجم ملات سیمان گردیده و محلولی به نام فوم بتن تولید می‌کند که خواص ویژه‌ای دارد و می‌توان از آن شیب‌بندیها و کف‌سازیها استفاده کرد. ...ادامه مطلب...
 • سوپر فوم بلوک block super foam

  برای سبک سازی متعلقات غیر باربر و ساخت قطعات سبک بتنی و بلوک های c.l.c بدون افت و ترک های مویی در سطح بلوک ، استفاده از ماده با ارزش سوپر فوم بلوک ... ادامه مطلب..

Sports brandsZapatillas de baloncesto Nik
UA-53860587-6